KINOPREVÁDZKA POZASTAVENÁ

Vážení filmoví nadšenci,


na základe nového Opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky pri ohrození verejného zdravia č. OLP/2576/2020 sú prevádzky siete kín Cinema City Slovensko zatvorené až do odvolania. Zakúpené vstupenky je možné vrátiť prostredníctvom zákazníckeho servisu na adrese: [email protected]


 

ČO ROBIŤ, KEĎ MÁM NA NAJBLIŽŠIE DNI KÚPENÚ VSTUPENKU NA FILM?


VSTUPENKY ZAKÚPENÉ NA POKLADNI KINA

Lístky zakúpené na pokladni kina je potrebné reklamovať v kine, kde boli originálne zakúpené, a to po znovuotvorení prevádzky kín. 
Pre kompenzáciu je potrebné predložiť fyzickú vstupenku na film.
 

VSTUPENKY ZAKÚPENÉ NA SAMOOBSLUŽNEJ POKLADNI

Pre vrátenie peňazí pri vstupenkách zakúpených v kinomatoch Cinema City, kontaktujte prosím osobne v kine manažéra kina, v ktorom ste si vstupenky zakúpili, a to po znovuotvorení prevádzky našich kín. Pre kompenzáciu je potrebné predložiť fyzickú vstupenku na film.


VSTUPENKY KÚPENÉ ON-LINE CEZ WWW.CINEMACITY.SK

Celková suma vrátane manipulačného poplatku bude automaticky vrátená na bankový účet zákazníka, cez ktorý bola pôvodná transakcia uskutočnená. 

 

KTORÉ KINÁ BUDÚ ZATVORENÉ?

Zatvorené budú všetky kiná spoločnosti Cinema City Slovensko, a to kiná Cinema City Aupark, Cinema City VIVO! a Cinema City Eurovea. Žiadne z uvedených kín nebude až do opätovného povolenia prevádzky usporadúvať žiadne akcie ani poskytovať služby.