OPATRENIA V KINÁCH CINEMA CITY

Ak máte otázky, volajte na +421 902 517 669. Po-Pia: 13:00-18:00 alebo píšte na [email protected] Cena hovoru závisí od vašej mobilnej spoločnosti. 

 

PRE VSTUP DO KINA NIE JE POTREBNÝ TEST ANI POTVRDENIE O OČKOVANÍ.

 

 

Čo je potrebné vedieť pred vstupom do kina od 16. augusta?

Žiadame zákazníkov, aby sa vyhli podávaniu rúk a návšteve kina v prípade, že na sebe spozorujú príznaky respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie), zvýšenej teploty alebo boli v posledných dvoch týždňoch v kontakte s pacientom postihnutým koronavírusom. Táto osoba je povinná ostať v domácej izolácii. Ak sa u vás prejavia príznaky akútneho respiračného ochorenia, je potrebné telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára a opustiť priestory kina.

Žiadame zákazníkov rizikových skupín (osoby vo veku 60 a viac rokov, osoby s chronickým ochorením srdca, ciev, pľúc, obličiek a metabolického systému a osoby s oslabenou imunitou a tehotné ženy), aby zvážili účasť s výnimkou zaočkovaných osôb.

Žiadame zákazníkov, aby dodržiavali v priestoroch kina rozostupy 2 metre. 

Upozorňujeme zákazníkov, že pri vstupe do kina môže byť potrebné zanechať kontakt pre potreby RÚVZ. 

ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY

Mám darčekovú poukážku, ktorej vypršala platnosť, čo mám robiť?

  • Darčekovým poukážkam, ktorým vypršala platnosť kvôli uzavretiu našich kín dňa 13.3. 2020, a teda ich zákazník nemohol využiť, bude automaticky predĺžená platnosť do 31.3.2022. Poukážky tak budú zákazníci môcť v našich kinách opät využiť. 

  • V prípade záujmu o darčekové poukážky na faktúru v minimálnej hodnote 30 eur, kontaktujte prosím našu obchodnú zástupkyňu Pavlínu Cardillo cez e-mail [email protected] Viac informácií o darčekových poukážkach nájdete tu. 

Je povinné nosiť v priestoroch kina rúško?

  • Áno, nosenie rúška v priestoroch našich kín je povinné. 

Je možné v kinách Cinema City konzumovať občerstvenie?

  • Áno. Konzumácia občerstvenia zakúpeného v našich priestoroch je v priestoroch kinosály povolená.  

Čakajú ma nejaké obmedzenia v kinosále?

  • Áno, v našich sálach vynechávame medzi zákazníkmi miesta a dodržujeme tzv. šachovnicové sedenie. Rodiny môžu stále sedieť spoločne.

Ako zabezpečujete čistotu a bezpečnosť v priestoroch kina?

  • Naši zamestnanci a zákazníci chodia povinne v rúškach

  • Naše toalety sú každú hodinu poctivo dezinfikované a čistené

  • Na viacerých miestach kina je k dispozícii dezinfekcia na ruky

  • Postupujeme presne podľa všetkých nariadení a opatrení stanovených vládou Slovenskej republiky a Úradu verejného zdravotníctva.