Filmy pre najmenších

ENCANTO 

Kúzlo Encanta obdarovalo každé dieta v rodine jedinecnou schopnost od supersily po moc uzdravovat – každé okrem Mirabel. No ked Mirabel zistí, že kúzlo Encanta je v ohrození, povie si, že ona, jediná obycajná Madrigalová, je azda poslednou nádejou pre svoju výnimocnú rodinu. Ešte predtým, ako tvorcovia vo Walt Disney Animation Studios vybrali prostredie ci vymysleli jedinú postavu, vedeli, co bude ústredným motívom nového filmu: rodina.


 

JEŽKO SONIC 2

Pichľavý hrdina najúspešnejšieho zahraničného filmu roku 2020 v slovenských kinách je späť.Opť sa postaví neodbytnému zlosynovi doktorovi Robotnikovi, ktorému sa podarilo vrátiť na Zem z vyhnanstva.

 

 

 

 


 

KEĎ SA ČERVENÁM

Príbeh filmu rozpráva o trinásťročnej dievčine Mei Leeovej, ktorá sa samovoľne premieňa na obrovskú červenú pandu, ale len keď je príliš rozrušená, čo je bohužiaľ prakticky neustále. Dievčinu Mei navyše silne znervózňuje jej až príliš starostlivá mamička Ming, ktorá sa od svojej dcéry takmer nikdy nevzdiali. Film Keď sa červenám od štúdií Disney a Pixar prichádza do kín 7. Apríla.


 

ÚDOLIE LAMPÁŠIKOV

Ollistene vyrába papierové lampášiky pre celú dedinku v údolí tak, ako ju to naučil jej starý otec. Oslavy v mestečku sa nezadržateľne blížia a jej úspešná výroba slávnostných lampášikov môže byť ohrozená. Svojho poslania sa však nechce vzdať a tak sa vyhýba zaučiť svojho vnuka Portera. Tajomstvo kamennej brány, ktorá so sebou nesie starodávnu legendu, vníma ako svoju jedinú šancu aby sa z nej nestala neužitočná dáma.


 V prípade Vášho záujmu alebo akýchkoľvek otázok ohľadom školských predstavení môžete kontaktovať:

Cinema City Aupark
Email

Cinema City VIVO!
Email

Cinema City Eurovea
Email