CINEMA CITY SLOVENSKO

KTO SME?

Cinema City Slovensko je súčasťou skupiny Cineworld PLC, ktorá je jedným z popredných kino skupín v Európe. Sieť multikín je na Slovensku prevádzkovaná spoločnosťou Cinema City Slovakia s.r.o.. Cineworld zahŕňa 9 krajín: Poľsko, Veľkú Britániu, Izrael, Maďarsko, Českú republiku, Bulharsko, Rumunsko, Slovensko a Írsko. V súčasnosti má sieť 222 kín s až 2049 obrazovkami a podporuje 3 500 000 filmových projekcií pre viac ako 90 miliónov zákazníkov ročne! 

Na Slovensku je Cinema City prevádzkovateľom 3 multikín v srdci hlavného mesta Slovenska - Bratislavy. Najlepší filmový zážitok s využitím technológií SUPERSCREEN a 4DX ponúka v najväčšom kine Cinema City Aupark.

SUPERSCREEN
Veľké plátno a duálna projekcia z dvoch projektorov, ktoré majú dvakrát vyšší výkon. Dokonalý viacrozmerný Dolby Atmos zvuk so 128 zvukovými kanálmi. Komfortné sedadlá pre maximálne pohodlie. Viac o SUPERSCREEN

4DX
Revolučná filmová technológia, ktorá stimuluje všetkých päť zmyslov špeciálnymi efektmi. Pohyblivé sedadlá a kinosála sú vybavené high-tech technológiami, ktoré vás prenesú priamo do diania filmových trhákov. Viac o 4DX


Spoločnosť Cinema City Slovensko ponúka množstvo vzdelávacích a zábavných programov, pre firmy ponúka prenájmy kinosál, súkromné premietania alebo množstevné zľavy na darčekové poukážky. Pre rodiny sú to zľavy na vstupenky vo forme rodinnej vstupenky a pre školy prenájom sál s výberom filmu vhodného pre všetkých žiakov a študentov, od materskej škôlky po vysoké školy. 

 

NAŠE FORMÁTY A ZNAČKY:

AKTUÁLNY CENNÍK NÁJDETE TU.