KARIÉRA

PRACUJ S NAMI!

Naštartuj svoju kariéru už ako študent a pracuj pre kino sieť Cinema City Slovensko priamo v Bratislave. Zaži, aké je to pracovať v kolektíve mladých ľudí, ktorých nielenže ich práca baví, ale ich aj napĺňa. Ponúkame ti flexibilný pracovný čas, zamestnanenské výhody a viacero možností uplatnenia tvojich zručností.

NAŠE POZÍCIE: 

POKLADŇA A BAR

UVÁDZAČ

PREDAJCA VSTUPENIEK A OBČERSTVENIA

Práca na tejto pozícii bude baviť komunikatívnych jedincov, ktorí sa nebudú báť pomôcť aktívne zákazníkom s výberom vhodného produktu. Rovnako si na svoje prídu tí, ktorí radi pracujú individuálne a chcú, aby výsledky ich práce záležali predovšetkým na nich, a nie na kolektíve. Práca osloví aj tých, ktorí radi súťažia, pracujú na sebe a hľadajú cesty, ako sa postupne vo svojich znalostiach a schopnostiach zlepšovať.

Na tejto pozícii ťa okrem iného čaká:

- Predaj vstupeniek

o budeš poznať aktuálnu filmovú ponuku, dokážeš zákazníkom stručne poradiť s výberom, porozprávať napríklad o čom daný film je, kto v ňom hrá a o aký ide žáner.

o Budeš sa orientovať v cenníku a pomôžeš zákazníkovi vybrať správne vstupné.

- Predaj občerstvenia

o budeš poznať všetky naše produkty a ich ceny, dokážeš zákazníkom poradiť s výberom a odporučiť im najvýhodnejšiu ponuku.

o Budeš produkty pripravovať tak, aby boli na pohľad lákavé, čerstvé a všetkým zákazníkom chutili. Nebude to zložité, predávame popcorn, nachos, sladkosti a nápoje, nič čo by si už nepoznal.

- Upratovanie

o Veľmi nám záleží na vizuálnom dojme, kvalite a hygienických štandardoch, preto máme všetko pekne vyčistené a nablýskané. Po tebe chceme, aby to tak zostalo, takže sa nesmieš báť utierky a čistiacich prostriedkov 😊

UVÁDZAČ

Pokiaľ máš rád/a živšiu prácu, kde sa viac pohybuješ, si v neustálom kontakte s tímom kolegov na zmene a dokážeš si užívať aj manuálnu prácu, bude uvádzač pozícia ako stvorená pre teba. Práca je vhodná aj pre tých, ktorí nemajú žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti a chcú jednoducho rýchlo začať a postupne sa učiť.

Na tejto pozícii ťa okrem iného čaká:

- Kontrola vstupeniek a dodržiavanie návštevného poriadku

o budeš poznať našu ponuku vstupeniek a na vstupe do našich priestorov skontroluješ, že je všetko v poriadku.

o Pre všetkých našich zákazníkov chceme pohodový zážitok z návštevy kina. Pekné, čisté a bezpečné prostredie je základ, takže budeš dohliadať na to, aby všetci zákazníci dodržiavali stanovené pravidlá. Tiež im budeš radiť a pomáhať, keď budú potrebovať.

- Kontrola projekcie

o Naše projekčné systémy premietajú automaticky, ale stále chceme, aby sa v sále niekto presvedčil, že je všetko tak, ako má byť. Preto bude tvojou prácou aj kontrolovať jednotlivé filmy a sledovať, že sú premietané v správnom kvalitatívnom štandarde a za ideálnych podmienok.

- Upratovanie

o Naše priestory chceme mať pekné, čisté a voňavé tak, aby sa tam cítili skvele naši zákazníci aj zamestnanci. Po každom predstavení starostlivo upraceš a priestory budeš neustále sledovať, kontrolovať a udržiavať v nich poriadok.

KOHO HĽADÁME?

My v Cinema City dávame do práce nielen energiu, ale aj srdce, a to isté očakávame aj od našich zamestnancov. Hľadáme ľudí, ktorých práca v kine baví a hlavne k nej chcú pristupovať zodpovedne a poctivo.

 

AKÝ TI PONÚKAME PLAT?

Tvoju prácu ohodnotíme podľa pozície, na ktorej budeš pracovať, podľa dní v týždni, počas ktorých budeš pracovať a podľa tvojich pracovných výkonov. Viac informácií získaš na osobnom pohovore.
Plat uvádzača činí maximálne 9,03 EUR/hod., plat predajcu vstupeniek a občerstvenia maximálne 9,7 EUR/hod.
Príklad: Ak pracuješ ako uvádzač, v sobotu od 13:00 do 21:00, tvoja hodinová mzda bude 5,81 EUR. Ak pracuješ ako predajca vstupeniek a občerstvenia cez všedný deň od 13:00 do 21:00 tvoja hodinová mzda bude 5,20 EUR.

 

KOĽKO HODÍN STRÁVIŠ V KINE?

Pracovný čas si naplánuješ jednoducho sám, pokojne aj z pohodlia domova, cez našu webovú aplikáciu. Vyberieš si deň a čas, ktorý ti vyhovuje, potvrdíš a potom už len dorazíš na zmenu. Aby si s nami nestratil kontakt, stanovíme ti minimálny počet hodín, ktorý musíš každý mesiac odpracovať. Nemusíš sa báť, štúdium budeš zvládať bez problémov a zostane aj veľa času na zábavu - stačí nám aj 1 zmena týždenne.

 

AKÉ ĎALŠIE ŠPECIÁLNE VÝHODY TI PONÚKAME?

Filmy sú náš hlavný produkt, takže pre zamestnancov, ktorí si svedomito plnia pracovné úlohy, máme voľné vstupenky do kina. Vybavíme ťa samozrejme aj nevyhnutným popcornom alebo nachos. Ďalšie produkty budeš môcť získať pre seba i svojich kamarátov v rôznych súťažiach, ktoré každý mesiac organizujeme. Nejde v nich o šťastie, ale o tvoje pracovné výkony, takže šancu má každý. Okrem toho máme aj veľa drobných príjemností, ako prestávkové občerstvenie na zmene zadarmo, pri práci v noci odvoz taxi domov v rámci mesta, pravidelné VIP projekcie s občerstvením, narodeninové darčeky a mohli by sme pokračovať. Skrátka sa staráme 😊
 

NEMÁŠ ZATIAĽ PRACOVNÉ SKÚSENOSTI?

Všetky potrebné zručnosti ťa veľmi radi naučíme počas zaškolenia, nepotrebeš teda žiadnu prax ani skúsenosti. Práve tak začínali aj naši manažéri a ľudia vo vedení firmy, preto ak budeš vytrvalý, možeš si aj ty zaistiť kariéru v Cinema City. Jediné, čo potrebuješ, je ochota učiť sa a pracovať.

V prípade záujmu nám napíš, kontakty na naše pobočky nájdeš nižšie. Vyber si, ktorá ti vyhovuje najviac:

Cinema City Aupark
Email

Cinema City VIVO!
Email

Cinema City Eurovea
Email