KARIÉRA

PRACUJ S NAMI!

Naštartuj svoju kariéru už ako študent a pracuj pre kino sieť Cinema City Slovensko priamo v Bratislave. Zaži, aké je to pracovať v kolektíve mladých ľudí, ktorých nielenže ich práca baví, ale ich aj napĺňa. Ponúkame ti flexibilný pracovný čas, zamestnanenské výhody a viacero možností uplatnenia tvojich zručností.

NAŠE POZÍCIE: 

UVÁDZAČ

BAR

KAVIAREŇ

POKLADŇA

KOHO HĽADÁME?

My v Cinema City dávame do práce nielen energiu, ale aj srdce, a to isté očakávame aj od našich zamestnancov. Hľadáme ľudí, ktorých práca v kine baví a hlavne k nej chcú pristupovať zodpovedne a poctivo.

 

AKÝ TI PONÚKAME PLAT?

Tvoju prácu ohodnotíme podľa pozície, na ktorej budeš pracovať, podľa dní v týždni, počas ktorých budeš pracovať, podľa počtu hodín, ktoré mesačne odpracuješ a podľa tvojich pracovných výkonov. Viac informácií získaš na osobnom pohovore. Hodinová mzda pri splnení optimálnych podmienok a zahrnutie príplatkov dosahuje až 9,39 €/h. Orientačná hodinová sadzba (uvádzač pracujúci v sobotu do 22:00,): 5,50 €/h.

 

KOĽKO HODÍN STRÁVIŠ V KINE?

Pracovný čas si môžeš prispôsobiť podľa svojich potrieb v online internetovom systéme Cinema City, ktorý je prístupný aj cez mobilný telefón. Jednoducho si vyberieš z pracovných zmien tie, ktoré ti najviac vyhovujú v denných alebo večerných hodinách a práca sa môže začať.

 

AKÉ VÝHODY TI PONÚKAME?

VIP filmové premietania s občerstvením v 4DX a SUPERSCREEN, za dobré pracovné výsledky získaš voľné vstupenky do kina a zľavu 60% na zamestnanecké menu, zúčastníš sa motivačných programov a súťaží aj tembuilding aktivít a ak toho ešte nie je dosť, svoju pracovnú pauzu stráviš v oddychovej zóne s občerstvením.

 

NEMÁŠ ZATIAĽ PRACOVNÉ SKÚSENOSTI?

Všetky potrebné zručnosti ťa veľmi radi naučíme počas zaškolenia, nepotrebeš teda žiadnu prax ani skúsenosti. Práve tak začínali aj naši manažéri a ľudia vo vedení firmy, preto ak budeš vytrvalý, možeš si aj ty zaistiť kariéru v Cinema City. Jediné, čo potrebuješ, je ochota učiť sa a pracovať.

V prípade Vášho záujmu môžete zaslať životopis na mail Vami vybranéh kina:

Cinema City Aupark
Email

Cinema City VIVO!
Email

Cinema City Eurovea
Email