MARATÓN CINEMA CITY

Pozerajte viac, plaťte menej!

Užite si jedinečný filmový maratón v Cinema City s filmami nominovanými na najlepší film roka od 31. januára do 16. februára. Zakúpte si Maratón voucher na dva alebo tri filmy podľa Vášho výberu a pri nákupe lístkov na konkrétny film zadajte do poľa na vouchery Váš jedinečný kód. 


ZAKÚPTE SI MARATÓN VOUCHER

  • Na výber máte niekoľko druhov Maratón voucherov podľa toho, koľko filmov si chcete vrámci našej Maratónovej akcie pozrieť. Stačí si daný Maratón voucher zakúpiť a do mailu Vám bude doručený jedinečný kód, vďaka ktorému budete mať zážitok z pozerania dvoch alebo až troch filmov za zvýhodnenú cenu

UPLATNITE SI HO NA VAMI VYBRANÉ FILMY

  • Po zakúpení Maratón voucheru si vyberiete film z našej Maratónskej ponuky, vyberiete si miesto a čas a zvolíte možnosť Nákup vstupeniek. Vyberie si typ lístka, rad a sedadlo a do poľa na uplatnenie voucheru vložte Váš jedinečný kód, ktorý ste obdržali cez e-mail. Po zadaní kódu Vám bude suma vstupenky odpočítaná a transakciu budete môcť dokončiť. 
  • Na uplatnenie Maratón voucheru na ďalší film zopakujte vyššie uvedený proces znovu pri ďalšom Vami vybranom filme. V prípade, že ste študent a vlastníte kartu študenta, máte k dispozícii študentskú zľavu na Maratón vouchery. 


NAŠA MARATÓNOVÁ PONUKA:
 

MALÉ ŽENY

LE MANS ´66

JOKER

VTEDY V HOLLYWOODE

JUDY

KRÁLIČEK JOJO

1917

PARAZIT

 

 

 

Môžem Maratón voucher na 2 filmy uplatniť na jeden film pre seba a druhý pre kamaráta?

  • Áno. Je ale potrebné, aby sa časy premietania filmov neprekrývali a tituly týchto filmov neboli rovnaké. 

Môžem si Maratón voucher zakúpiť online a uplatniť na pokladni kina?

  • Samozrejme, stačí našim zamestnancom na pokladni nadiktovať kód Vášho voucheru a vstupenky na film sú Vaše.
Poukážky (ďalej ako "vouchery") na Maratón nominovaných filmov spoločnosti Cinema City Slovensko (ďalej "Maratón voucher") je možné zakúpiť len online na stránke www.cinemacity.sk alebo na pokladniach Cinema City Slovensko.

Maratón voucher je možné použiť len v dňoch od 31.1. do 16.2. v sieti kín Cinema City Slovensko, a to len na vybrané filmy z ponuky Maratónu nominovaných filmov. Ponuka sa skladá z filmov uvedených na tejto stránke: Judy, Králiček Jojo, Joker, Kedysi v Hollywoode, Malé ženy, Le Mans ´66, Parazit, 1917.

Maratón voucher je možné uplatniť online alebo na pokladni kín Cinema City v dňoch od 31.1. do 16.2.

Jeden Maratón voucher je možné použiť na jeden filmový titul iba raz.

Maratón voucher nie je po nákupe možné vrátiť ani zaň žiadať náhradné plnenie, či požadovať inú kompenzáciu, a to ani v prípade, že daný voucher nebol čiastočne alebo plne uplatnený.

Pri kúpe Maratón voucheru so študentskou zľavou je potrebné vlastniť platný študentský preukaz. Zákaznik je tiež povinný na vyzvanie zamestnanca kina predložiť tento preukaz a preukázať tak svoj nárok na študentskú zľavu.