PRE ŠKOLY

JEDINEČNÝ ZÁŽITOK

Hľadáte zaujímavú aktivitu na trávenie spoločného času so svojimi žiakmi či študentami? Chcete ich prekvapiť zaujímavým vzdelávacím filmom na konci školského roka alebo ich jednoducho potešiť? Tak neváhajte a zoberte ich do kina!

AKÉ MÁTE U NÁS VÝHODY?


VSTUPENKY ZA VÝHODNÉ CENY 

Pri nákupe vstupeniek na školské predstavenia máte u nás výhodu množstevných zliav.


UČITEĽ ZDARMA

Na každých 20 študentov Vám dávame jednu učiteľskú vstupenku zadarmo.


FLEXIBILNÝ ČAS

Premietanie u nás je možné aj mimo pravidelných otváracích hodín kina do 14:00 práve podľa Vašich potrieb.


ŠIROKÝ VÝBER Z AKTUÁLNYCH FILMOV

Vyberte si z aktuálnej aj skladovej ponuky filmov podľa toho, aký filmový zážitok chcete dopriať svojim žiakov/študentom.

AKO NA TO?

Je to jednoduché! Zvoľte si film, ktorým by ste chceli potešiť svojich študentov a následne si vyberte jedno z troch kín Cinema City na Slovensku, ktoré Vám najviac vyhovuje. Vyberte si dátum a kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára. Po komunikácii s kinom je potrebné vytvorenie záväznej objednávky, pričom platbu uskutočňujete na mieste v deň predstavenia, a to kartou alebo v hotovosti a následne si len užívate filmový zážitok!

 

PODMIENKY

Školské predstavenia je možné si rezervovať počas celého školského roka, okrem víkendov a prázdnin. Čas predstavení môže byť ľubovoľný po dohode s konkrétnym kinom, avšak maximálne do času 18:00. Rezervácia predstavení je možná najmenej 2 dni pred plánovaným termínom v prípade aktuálnych filmov, v prípade ostatných filmov je rezervácia potrebná najneskôr 7 dní pred požadovaným termínom. Minimálny počet žiakov možný pri rezervácii školských predstavení v čase otváracích hodín kina je 20 žiakov, mimo otváracích hodín kina je potrebný minimálny počet žiakov 50. Za školské predstavenia sú považované len projekcie pre žiakov a študentov do 26 rokov.


AKTUÁLNA PONUKA FILMOV PRE ŠKOLY:

 

Pre aktuálnu ponuku filmov kontaktujte [email protected]

V prípade Vášho záujmu alebo akýchkoľvek otázok ohľadom školských predstavení môžete kontaktovať:

Cinema City Aupark
Email

Cinema City VIVO!
Email

Cinema City Eurovea
Email